Životy LPS

2.Díl-Bárny Hrdina

21. února 2009 v 12:27
Nad naším malým městečkem už pomalu svítalo.Hned po snídani se všichni rozutekli.
Biggy a Firsty byli v pekárněJenny odpočívalaPolár a Meny si hráliAmy,Šmoula a Pegi si taky hráli zase ze sochamaA ostatní na babuJen Bárny si neměl s kým hrát byl sámSám....Zkusil Jít k Pegi, ale nevšímala si ho..Ani Polar...Meny...prostě nikdo!!!Dokonce když tam tak stál a šel kolem Meny s Polárem řekli mu že stojí ve světle.
Mno tak se uhnul.Rozhodl se že půjde do hotelu uslyšel však divné kvílení.Na levo ani na pravo nic neviděl
Když v tom si všiml že to jde ze zadu z hotelu. Šel tam.Šel dál...dála....dál...
A najednou uviděl..........
__________-Konec 1. Části-______________________

Úvodní Díl aneb jak jsme se všichni setkali 2.část

20. února 2009 v 12:07
Pak jsme potřebovali pokoje.Udělal jsme si i vlastní ceduli a poštu.
Jesica trvala na tom že musíme mít nnějaké sochy.Pak nám taky vnutila šatnu.

Meny říkal že by bylo dobrý nějaký digitáli a tak sme objednali rovnou tři.
Jednou jsemb se šel podívat jestli nám už přivezli ten hotel a vtom jsem viděl krásnou králičici. Řekla že se menuje Teri a že nemá kde by byla. Okamžitě jsem jí vysvětlil že u nás je místa dost. Ona se rozhodla že u nás zůstane. Ach jak ta je krásná. Ten její hlas a úsměv....
Pak meny viděl skupinku dvou psů vážky a dvou koček,kteří taky neměli kdy být. Přijal jeden pes měl stejnej vkus jako on.
Jmenovali se: Ten pes s čepicí Rexík, ten druhej Šmoula vážka Bonnie,růžová kočka Pegi, a Jenny.
Pak jsem zase jednou slyšel (asi v 8hodin večer) že je u hotelu strašidlo. Šel jsem se tam podívat a vidím polárního méďu Polára. Vzal jsem ho k nám vykopual a už nevypadal tak moc jako strašidlo =).
Tak jsme v našem městečku.
A pamatujete si jak to ještě začalo??
Přišel jsem já Firsty.
Jen tak mimochodem protože mí kamarádi nezapomínají stal jsem se starostou.
_________________Konec 1. Úvodního dílu_________

Úvodní Díl aneb jak jsme se všichni setkali 1.část

20. února 2009 v 11:49
Tak žačalo to tim že si jedna holka koupila mě Firstyho (čti Frstyho) .Byl jsem její úplně první LPS.Jednoho dne jsem potkal prasátko Amy,Opičáka Menyho a kočičku Jesicu.
Říkali že se spolu už znají od dětství. Přidali se ke mně Meny se mi zdál jako takový neposeda a vtipálek,ale nakonec se z něj vyklubal úplně jiný milý a hodný opičák.A tak jsme spolu šli.Byli Vánoce a ....najednou na Menyho skočila nějaká vystrašená žába. "Po..Po..Pomooooc"Volala."Co se stalo? Slez z Menyho on ti nějak nepomůže když bude ležet!" Řekl jsem co nejmírumilovnějším hlasem. "No..No to bylo....To bylo tak...Šla jsem kolem takové pekárny a protože jsem měla hlad objednala jsem si koláček a když jsem vytáhla peněženku zjistila jsem že nemám peníze a tak jsem ho nechala péct koláček a utekla jsem. Vloalna mě ale já nic""No tak nás tam doveď já za tebe zaplatím a ty si sníš ten koláček" Řekl jsem. "A hele žábo jak se jmenuješ?" zeptal se Meny "Babeta" odpověděla "Tak tedy Babeto kam půjdeš až za tebe zaplatíme?" zaptal se zase Meny. "No to ještě nevím" řekla Babeta smutným hlasem. "A nechtěla by jsi jít s náma?" Vložila se do toho Amy. "Vždyť to jsem chtěl říct...Tak co chtěla?" Meny na to. "Jo tak jo. Do pekárny se jde tudy." Babeta nás dovedla k pekárně. Zdálo se to tam být docela klidné. A vonělo to tam.

Babeta se schovala za Amy když jsem zavolal králíka,který to tam hlídal. "Dobrý den já bych chtěl zaplatit za tu žábu co tu před chvílí byla a vyzvednout si ten koláček" řekl jsem "Ale ano tady to je. Bude se mi stýskat." řekl králík a koukal se někam jinam. "Copak vy se stěhujete?" Zeptala se ho Jesica. "Ano ale ještě nevím,vůbec nevím kam" odpověděl jí králík. "Jéé tak pojďte s námi" řekla Jesica. "Hmmm to bych mohl."Když jsme se zase vydali na cestu Králík. Teda on se menuje Biggi se pořád otáčel za pekárnou.Došli jsem k nějaké věži Stál tam takovej mohutnej pes. "Co tam děláš v takovej výšce?" Zeptala se Ho Amy. "Čekám na kamaráda co je ještě vejš."Řekl a ukázal nahoru.


Nahoře byl opravdu taky pes a pěkně vysoko.
"A jak se jmenuješ?" Volala na něj Amy. Když v tom najednou seskočil ten co byl vysoko a řekl "Šmudla méno mé" "A já sem Bárny" Řekl ten druhý. "Aha. A nechtěli by ste jít s námi." "Né děkujem" řekl Šmudla "Ale ne chceme jít že ano kolego"řekl Bárny a ty poslední dvě slova procedil mezi zuby. Šmudla teda kejvnul.Tak jsme šli a najednou jsme uviděli město. No město všude kolem nic nebylo,ale bylo tam v levém rohu světlo. Rozhodli jsme se že si tam vybudujeme svje vlastní městečko nebo vesničku.
Okamžitě jsme začali plánoval. Biggi v jednom letáku uviděl pekárnu podobnou té jeho.
A tak si ji objednal.
 
 

Reklama